• Skype разговор
 • aoxunsoftware@hotmail.com
 • Microsoft Office 2016 про плус 1 DVD + 1 Клучни картичка мало верзија на софтвер

  Microsoft Office 2016 про плус 1 DVD + 1 Клучни картичка мало верзија на софтвер

  Microsoft Office 2016 про плус 1 DVD + 1 Клучни картичка мало верзија на софтвер

  листа се враќа
 • Името на брендот: Мајкрософт
 • Потврдување: Microsoft Сертифицирани
 • Гаранција: доживотна гаранција
 • Режим на вклучување: 100% активирање Онлајн глобално ниво
 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Цена: Контакт Директно
 • Пакување Детали: стандард фабрика запечатени
 • Набавка Способност: 20000 Парче / Парчиња месечно
 • Време на испорака: 1 - 3 работни дена
 • Начин на плаќање: T / T, Western Union, пари Грам
 • Име на производ: Office Pro 2016 Плус
 • Јазик: англиски / мулти-јазик
 • Земја на потекло: САД / Ирска
 • Опис

  Microsoft Office 2016 про плус 1 DVD + 1 Клучни картичка мало верзија на софтвер

   

  Системски побарувања

  потребни процесор 1 Gigahertz (GHz) или побрзо x86- или x64-битен процесор со SSE2
  Потребни оперативен систем Windows 7 или подоцна, Microsoft Windows Server 2008 R2, или Windows Server 2012
  потребни меморија 1 GB RAM меморија (32 bit); 2 GB RAM меморија (64 bit)
  Потребни простор на тврдиот диск 3.0 GB на располагање простор на дискот
  потребни Покажи 1280 x 800 резолуција
  графика Графика хардверско забрзување бара DirectX 10 графичка картичка

  Детален опис на производот

  Нова канцеларија пристигна. Тоа е моќен услуга која ви помага да се ослободи вашите најдобри идеи, се работите и да останат поврзани во движење. Едноставно се најавите за персоналните искуство и повеќето апликации до-to-date канцеларија, со нови и подобрени карактеристики постојано се додаде.

  Искуство Канцеларија во својата најдобра на Windows 8 уреди

  - Пристап она што е важно од самиот почеток со брз и течност интерфејс, кој го става својата повеќето важни документи, апликации и луѓето право до пред
  - Откријте нови и подобри начини да се создаде, уредување и пребарувате-со користење на тастатура, пенкало, или екран на допир.

  Вашите документи и поставувања се шета со вас, со канцеларија во облакот

  - Пријавете се на вашата сметка и вашиот Office апликации, документи и лични подесувања се во право таму, само начинот на кој ги остави.

   

  Искуство Канцеларија во својата најдобра на Windows 8 уреди

   

  - Пристап она што е важно од самиот почеток со брз и течност интерфејс, кој го става својата повеќето важни документи, апликации и луѓето право до пред
  - Откријте нови и подобри начини да се создаде, уредување и пребарувате-со користење на тастатура, пенкало, или екран на допир.

  Вашите документи и поставувања се шета со вас, со канцеларија во облакот

  - Пријавете се на вашата сметка и вашиот Office апликации, документи и лични подесувања се во право таму, само начинот на кој ги остави.
  - Зачувајте ја вашата работа во SkyDrive онлајн или SharePoint каде што тоа е лесен за пристап, уредување и споделување на движење.

  Чувајте ги вашите социјални мрежи и контакти добро поврзани во канцеларија

  - Види повеќе e-mail сметки, Фејсбук надградби и Скопје храни сите на едно место со Outlook.
  - Земете тековните ажурирања на одредени документи, места и луѓе доставени до вашата активност храна и да останат поврзани во реално време со разговор со соработници право во рок од канцеларија.

   

  Продажно место:
  Windows: Канцелариски и Сервер:
  Windows 10 про COA налепница
  мулти-јазик
  само Office 2019 клуч картичка
  Windows 10 PRO пакет OEM
  англиски јазик / италијански / француски / шпански / Корејски / други
  Office Pro 2016 Плус мало поле DVD + клуч картичка
  Windows 10 про мало поле
  англиски / француски / Корејски
  Office Pro 2016 Plus retail box PKC key card only
  Windows 10 дома COA налепница
  мулти-јазик
  Office 2016 Home и Бизнис за само MAC мало поле ПКЦ клуч картичка
  Windows 10 дома ОЕМ пакет
  англиски јазик
  само Office 2016 Home and Student мало кутија ПКЦ клуч картичка
  прозорци мало поле 10 дома
  англиски јазик
  Office 2013 Про Плус мало поле DVD + клуч картичка
  Windows 7 Про COA налепница
  мулти-јазик
  Server 2012 R2 стандардниот пакет OEM
  Windows 7 Про ОЕМ пакет
  англиски / француски
  Server 2012 стандард мало поле
  Windows 8.1 про COA налепница
  мулти-јазик
  Server 2016 стандард ОЕМ пакет
  Windows 8.1 про ОЕМ пакет
  англиски / француски
  Server 2016 стандард мало поле

  Канцеларијата 2016 про плус

  Канцеларијата 2016 про плус 1

  Канцеларијата 2016 про плус 2


 • Претходно:
 • Следно: