• Skype Chat
 • aoxunsoftware@hotmail.com
 • Microsoft Office 2016 pro plus 1 DVD + 1 Key Card Retail Version software

  Microsoft Office 2016 pro plus 1 DVD + 1 Key Card Retail Version software

  Microsoft Office 2016 pro plus 1 DVD + 1 Key Card Retail Version software

  Lista Kthim
 • Brand Name: Microsoft
 • Certifikimi: Microsoft Certifikuar
 • Garanci: Garanci Lifetime
 • Aktivizimi: 100% aktivizimi Online Globalisht
 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Çmimi: na kontaktoni direkt
 • Details Paketimi: Fabrika Standard përcaktua
 • Furnizimi Aftësia: 20000 Copë / copë në muaj
 • Koha e dorëzimit: 1 - 3 ditë pune
 • Kushtet e pagesës: T / T, Western Union, Money Gram
 • Emri i produktit: Office 2016 Pro Plus
 • Gjuha: Anglisht / multi-language
 • Vendi i origjinës: USA / Ireland
 • Përshkrim

  Microsoft Office 2016 pro plus 1 DVD + 1 Key Card Retail Version software

   

  Kërkesat e sistemit

  Processor nevojshme 1 gigahertz (GHz) ose të shpejtë x86- ose x64-bit procesor me SSE2
  Kërkohet Operimit të Sistemit Windows 7 ose më vonë, Windows Server 2008 R2, ose Windows Server 2012
  Memory nevojshme 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)
  Required Hard Disk Space 3.0 GB hapësirë ​​në dispozicion disk
  Display nevojshme 1280 x 800 rezolutë
  grafikë përshpejtimin graphics hardware kërkon DirectX kartë grafike 10

  Product detajuar Përshkrimi

  Një zyrë e re ka ardhur. Kjo është një shërbim i fuqishëm që ju ndihmon të lëshoj idetë tuaja më të mira, të merrni gjërat e bërë dhe të qëndrojnë të lidhur në lëvizje. Thjesht regjistroheni në për një përvojë të personalizuar dhe të gjitha më up-to-date aplikimet zyrë, me karakteristika të reja dhe të zgjeruara vazhdimisht duke u shtuar.

  Përvoja Zyrën në të mirë të saj në Windows 8 pajisjet

  - Qasja ajo që ka rëndësi nga fillimi me një ndërfaqe të shpejtë dhe fluide që i vë dokumentet tuaja më të rëndësishme, aplikacionet dhe njerëz të drejtë deri para
  - Zbuloni mënyra të reja dhe më të mira për të krijoni, modifikoni, dhe shfletoni-duke përdorur një tastierë, stilolaps, apo prekje.

  Dokumente dhe Settings tu bredh me ju me Zyrën në re

  - Hyni në llogarinë tuaj dhe të gjitha kërkesat tuaja Office, dokumente, dhe cilësimet personale janë të drejtë atje, vetëm mënyrë që ju la ata.

   

  Përvoja Zyrën në të mirë të saj në Windows 8 pajisjet

   

  - Qasja ajo që ka rëndësi nga fillimi me një ndërfaqe të shpejtë dhe fluide që i vë dokumentet tuaja më të rëndësishme, aplikacionet dhe njerëz të drejtë deri para
  - Zbuloni mënyra të reja dhe më të mira për të krijoni, modifikoni, dhe shfletoni-duke përdorur një tastierë, stilolaps, apo prekje.

  Dokumente dhe Settings tu bredh me ju me Zyrën në re

  - Hyni në llogarinë tuaj dhe të gjitha kërkesat tuaja Office, dokumente, dhe cilësimet personale janë të drejtë atje, vetëm mënyrë që ju la ata.
  - Save punën tuaj në internet në SkyDrive apo SharePoint, ku është e lehtë për të hyrë, modifikoni, dhe të ndajnë në lëvizje.

  Mbani rrjetet tuaja sociale dhe kontakte të mirë lidhur në Zyrën

  - Shiko llogaritë shumëfishe të postës, updates Facebook dhe LinkedIn ushqen gjitha në një vend me Outlook.
  - Get përditësime të vazhdueshme në dokumente të veçanta, vendet dhe njerëzit dorëzuar të ushqyer tuaj aktivitetit dhe të qëndrojnë të lidhur në kohë reale duke biseduar me bashkë-punëtorëve të drejtë në kuadër të Zyrës.

   

  Store:
  Windows: Zyra & Server:
  Dritaret 10 pro afishe COA
  multi-language
  Office 2019 card kyç vetëm
  Dritaret 10 pro paketë OEM
  Anglisht / Italisht / frëngjisht / Spanish / Korean / të tjera
  Office 2016 Pro kuti me pakicë Plus DVD + card kyçe
  Dritaret 10 pro kuti me pakicë
  Anglisht / Frëngjisht / Korean
  Office 2016 Pro Plus pakicë kuti PKC card kyç vetëm
  Dritaret 10 shtëpi COA gjemb
  multi-language
  Office 2016 Shtëpia dhe biznesit për MAC kuti me pakicë PKC kartën kyç vetëm
  Dritaret 10 shtëpi paketë OEM
  English
  Office 2016 Home and Student pakicë kuti PKC card kyç vetëm
  Dritaret 10 shtëpi kuti me pakicë
  English
  Office 2013 kuti me pakicë Pro Plus DVD + card kyçe
  windows 7 pro COA gjemb
  multi-language
  Server 2012 R2 standarde paketë OEM
  windows 7 pro OEM paketë
  English / French
  Server 2012 kuti standarde pakicë
  Windows 8.1 Pro COA gjemb
  multi-language
  Server 2016 pako standarde oem
  Windows 8.1 pro paketë OEM
  English / French
  Server 2016 kuti standarde pakicë

  Zyra 2016 pro plus

  Zyra 2016 pro plus 1

  Zyra 2016 pro plus 2


 • Previous:
 • Next: